Jeszcze w roku poprzednim zapowiedziano, że w 2020 roku firma Sony okaże graczom swoje najmłodsze dziecko - PS5. Co prawda pośród graczy w dalszym ciągu popularna jest ostatnia wersja konsoli oraz nie wygląda na to, aby zaciekawienie nią miało się zmniejszać. Jednak japońska firma zdecydowała się na utworzenie konsoli nowszej generacji, przez co gracze czekają niecierpliwie.

Świeże rozwiązania technologiczne w PlayStation5

Firma Sony nie raz udowodniła, iż bywa nowatorem wśród innych firm tego typu oraz umie zaskakiwać swoich klientów. PS4 zawiesiła naprawdę wysoką poprzeczkę dla konkurencji - to wszystko dzięki kompletnie nowatorskiej jakości, której jeszcze nigdy nie miała żadna inna marka. Graficzne efekty, naprawdę wyczulone pady, gierki najwyższej generacji - klienci rzecz jasna ucieszyli się na tego typu wszystkie detale i dzięki temu teraz PlayStation 4 jest najlepiej sprzedawaną konsolą w historii.

Oczywiście nie obyło się bez problemów na starcie premiery - marka Sony próbowała podważyć różnego rodzaju technologiczne granice (co w rezultacie wyszło), ale dzień premiery oraz wcześniejsze pokazy PlayStation4 stworzyły sprzeczne odczucia. Klientom, którzy byli przyzwyczajeni do nowatorskiej konsoli PS3, nie całkiem odpowiadały przykładowo pady, bo w pierwszej chwili wyglądały na bardzo niekomfortowe. Na końcu kontrolery przybrały trochę alternatywny wygląd, jednakże kłopotem okazała się pierwsza wersja konsoli PlayStation4. PlayStation4 się przegrzewała, urządzenie potrafiło też samo wyłączać się.

Jednak po czasie oraz poprawach wrzucanych na bieżąco, było jasne, że mimo wszystko marka Sony podąża w niezłą stronę, a zaprezentowana konsola do gier dostała miano topowej. Rzecz jasna nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gry, które dużo graczy wspomina niesamowicie ciepło.

PlayStation5 - hit czy kit?

Najprawdopodobniej każdy gracz oraz amator ciekawostek technologicznych ze zniecierpliwieniem oczekuje pojawienia się najnowszej konsoli do gier. Firma Sony powiedziała, że gry poznane na PlayStation 4 ruszą na najnowszej konsoli (mimo wszystko nie zadziała odwrotnie, co wielu osobom się nie spodobało). Mamy już pierwsze informacje o kłopotach z zamówieniami przedpremierowymi - mówią, że firma Sony nie nadąża z produkowaniem, jednak nie mamy pewności, czy nie są to tylko fałszywe hejty. W Internecie pojawiają się następne wiadomości także o tym, że PlayStation 5 miałaby mieć podobno problemy z jakością 4k. Jednakże i tutaj pewne nie jest, co jest prawdziwe. Wszystko pewne będzie w dniu premiery, tj. 19 listopada 2020.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz