Top Model z pewnością przyciąga sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy będą rywalizować o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane i lubiane jury ale przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodzą tysiące widzów gromadzących się przed odbiornikami telewizyjnymi. Dodatkowo będzie można zobaczyć wiele rozpoznawalnych w świecie mody osób, jak rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, a także fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie w szranki staje czternaście osób, wśród których znalazły się również osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez sędziów osobie, która posiada największe możliwości do stania się modelką lub modelem, dzięki czemu ten uczestnik natychmiast przechodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze to ocena użytkowników Internetu, którzy zagłosowali na swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i natychmiast trafi na bootcamp, czyli następny etap.

Czego należy się spodziewać w tej edycji?

Top Model stawia sobie za cel dać nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, ale również pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, dlatego też w każdym sezonie zgłasza się dużo chętnych. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różne konkurencje, które mają sprawdzić, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem jurorów jest ocena ich zmagań i decyzja o tym, który zawodnik odpada w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrotu do programu tuż po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i modelek oraz okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas obecnego sezonu również poznamy, kto stanie się kolejnym zwycięzcą programu Top Model. O zwycięstwo konkuruje całkiem sporo interesujących modelek i modeli, dlatego na pewno warto jest śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz