Najbardziej profesjonalna agencja SEO w kraju!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że szukasz agencji SEO, która zajmie się Twoją stroną.

Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania - > https://seomood.pl/pozycjonowanie-stron/poznan/

Lepiej nie mogłeś trafić!

Należymy do pionierów pozycjonowania w kraju i Europie. Pozycjonujemy strony internetowe, a także specjalizujemy się w działaniach z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy SEOwcami, którzy udowadniają, że pozycjonowanie SEO to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.

Nie od dziś wiemy, że Google jest największą i jedyną liczącą się na światowym rynku wyszukiwarką. Obliczono, że w ciągu jednego miesiąca używa jej aż 20 mln internautów! Co więcej, stanowią oni 93% pełnej liczby osób korzystających z internetu na świecie. Robi wrażenie, prawda?

Z kolei na naszym krajowym rynku mają aż 97% udziałów w liczbie wyszukiwań. Nie ma się co oszukiwać - chcesz by Twoi klienci mogli odnaleźć Cię w internecie? Musisz zajmować pierwsze pozycje, a my jesteśmy tu po to, aby Ci to umożliwić.

Doświadczenie przede wszystkim

Pierwsze kroki w SEO zaczęliśmy stawiać ponad 10 lat temu. Nad wieloma firmami mamy przewagę, która wiąże się właśnie bezpośrednio z doświadczeniem.

Ponad dekada pracy, obserwacji, zbierania doświadczeń i dążenia do profesjonalizmu.

Dane:

Pozycjonowanie SEOMOOD filia Poznań

Chłodna 6/4/1, 60-224 Poznań

tel. 792315523

Pozycjonowanie SEOMOOD filia Poznań

Pozycjonowanie SEOMOOD filia Poznań


Nasze działania obejmują pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, tworzenie stron internetowych, kampanie Google AdWords, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, a także marketing szeptany.

Podejmujemy się każdego zlecenia - nawet najtrudniejszego. Długookresowa obserwacja i analiza rynku internetowego w Polsce oraz na świecie, umożliwiła nam opracowanie skutecznie działających strategii prowadzenia zabiegów związanych z marketingiem internetowym.

Posiadamy kardę profesjonalistów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Poziom usług jaki reprezentuje nasza agencja, jest bezsprzecznie wysoki.

Niech Twoja strona stanie się doskonałą wizytówką firmy!

Zamierzasz otworzyć konto na social media?

Nasi specjaliści zrobią to za Ciebie! Wezmą w swoje ręce każdy profil, nawet ten najbardziej zaniedbany lub utworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.

Zaufaj nam, wiemy co robimy. W zależności od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Twoja strona, ułożymy indywidualną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić na szczyt wyszukiwarki.

Masz wirus na stronie, przez który dalsze pozycjonowanie staje się niemożliwe?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Twoja firmowa strona znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą klientów.

Wypozycjonujemy Cię na najpotężniejszych!

Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie stron jednocześnie w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz europejskiej.

Klienci, z którymi obecnie współpracujemy to firmy działające w Polsce, ale też jednocześnie na potężnych europejskich rynkach - brytyjskim, niemieckim i włoskim.

Niezależnie od tego jaka jest specjalizacja Twojej firmy i jaki zasięg obejmują Twoje działania, pozycjonowanie to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma co kryć - tylko pierwsza strona Google daje możliwość bycia zauważonym przez potencjalnie zainteresowanych ludzi.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego też potrzebujesz rzetelnej agencji SEO w skutecznej z tymi, którzy już są wysoko.

Pierwsza strona wyszukiwarki może stać się rzeczywistością dla Twojej witryny!

Jaki jest sens w zakładaniu strony internetowej przedsiębiorstwa, jeśli nie stanowi ona dla Ciebie żadnego zysku? To tylko strata pieniędzy i czasu.

Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wielu właścicieli stron zrezygnowało z korzystania z usług pozycjonowania, ponieważ działania poprzednich firm przyniosły marne efekty, a nawet pogorszyły obecną sytuację.

Wyobrażamy sobie jak łatwo może to doprowadzić do rezygnacji i dlatego działamy tak, aby usługi, jakie dla Ciebie świadczymy, stały na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do nas, mamy najlepszą ofertę w kraju!

Jeśli się do nas odezwiesz i przedstawisz nam w jaki sposób prezentuje się obecna sytuacja Twojej witryny, będziemy mogli dokonać wyceny pozycjonowania, jakie dla Ciebie wykonamy.

Na samym początku współpracy przeanalizujemy obecnych pozycji wraz z jej stanem.

Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają analizę witryn na wielu płaszczyznach, będziemy zdolni dojść do bardzo pomocnych wniosków, które pozwolą zoptymalizować i przygotować Twoją witrynę do procesu, jakim jest skuteczne pozycjonowanie.

Krótko o pozycjonowaniu, czyli co dzieli Cię od pierwszej dziesiątki

Bardzo często zdarza się tak, że właścicielom stron wydaje się, że wszystko wygląda tak, jak powinno, jednak często nie wiedzą nic o błędach i nieścisłościach związanych z ich witrynami. Fachowcy od Search Engine Optimization wdrożą specjalne działania, które będą mieć taki skutek, że notowania Twojej strony internetowej znacznie się poprawią.

Dobierzemy odpowiednie frazy.

Zaplecze, jakie obecnie posiadamy liczy obecnie około tysiąca domen. Są one oczywiście bardzo wartościowe zgodnie z wymaganiami Google, dlatego też możesz być pewny bardzo mocnych linków wychodzących.

Na realne wyniki w przypadku naszej firmy, potrzebne są około 3-4 mies.

To optymalny okres, jaki pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.

Na początek wykonamy audyt SEO stanowiący zbiór zaleceń dotyczących tego, co musimy poprawić, by programy Google, czyli tak zwane roboty mogły zacząć odczytywać ją jako witrynę wartościową.

Dzięki temu pozycjonowanie stanie się maksymalnie skutecznie.

Optymalizacja wykonywana przez SEOwców proces całkowicie konieczny. Tylko witryny, które spełniają wymogi wyszukiwarki, będą w stanie zająć wysokie pozycje

Agencja pozycjonująca strony pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Przygotowane zostaną też treści, które również zostaną odpowiednio zoptymalizowane (nagłówki, słowa kluczowe w odpowiednim natężeniu etc.), funkcjonowanie witryny zostanie usprawnione pod względem technicznym (szybkie ładowanie, brak błędów na witrynie), ustalona odpowiednia jej struktura poprzez podział na podstrony. Witryna zostanie też przygotowana w wersji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, zdobyte zostaną linki z innych witryn (kupno linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowane, współpraca z silnymi portalami, a także szeptanki).

Czasami ma miejsce sytuacja, kiedy Klient sam pozycjonuje swoją witrynę. Nawet jeżeli daje to korzystne rezultaty w postaci wysokich pozycji, dobrze jest wziąć pod uwagę fakt, że aktualizuje algorytmy. Pewne z update'ów są mniej inwazyjne, inne natomiast są już ostrzejsze w skutkach i niosą ze sobą poważne konsekwencje w postaci spadków pozycji o wiele miejsc.

Nigdy nie przewidzisz, co może się wydarzyć.

Elementów, które brane są pod uwagę w przypadku sprawdzania wartości witryn jest aż 200.

Da się podzielić je na dwie grupy. Są to czynniki powiązane z treścią znajdującą się na witrynie i czynniki odpowiadające za popularność strony w sieci.

Kiedy wszystko, czego wymaga Google zostanie wypełnione, masz zapewniony szczyt wyszukiwarki.

Wiedz jednak, że nie da się tego osiągnąć bez pomocy profesjonalistów. Wszyscy Klienci naszej agencji dzięki powierzeniu nam swoich witryn w dużym stopniu poprawili obroty swoich przedsiębiorstw.

Dla większości miesięczny obrót podniósł się nawet o 70 procent. Możesz do nich dołączyć.

Poprawimy każdy błąd na Twojej witrynie, doprowadzimy ją do porządku po działaniach dawnej agencji. Zrobimy wszystko, żeby ponownie była atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

Bądź gotowy na to, że już po krótkim czasie współpracy z nami, kiedy, gdy znajdziesz się w top10, będziesz, iż otrzymywać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt telefonów.

Jeżeli więc masz wrażenie, że Twoja firma w obecnym czasie nie realizuje się w takim stopniu, w jakim powinno, zdobycie pozycji w top10 wyszukiwarki może być Twoim wybawieniem. Zadzwoń do nas, a nie będziesz żałować.

Co jeszcze należy wiedzieć o SEO...

By pozostać w topach nie możesz przestać pozycjonować swojej strony.

Wielu przedsiębiorców sądzi, że pozycjonowanie jest jednorazową czynnością. Nie istnieje też uniwersalny sposób na zdobycie wysokich pozycji.

Zmiany w wynikach wyszukiwańnie mają końca. Google nieustannie przeprowadza aktualizacje w algorytmach, z kolei konkurencja również stosuje różne triki w celu osiągnięcia jak najwyższych pozycji.

Nikt nie ma pełnej wiedzy funkcjonowania algorytmu Google.

SEO to bezustanne testy oraz obserwacje. Stąd też, jeżeli chcesz trafić na pierwszą stronę i na niej pozostać, musisz wiedzieć, że pozycjonowanie jest procesem, który należy stale kontynuować.

My natomiast jesteśmy na najwyższą jakościowo współpracę. Jeżeli chcesz stać się jednym z naszych Klientów - zapraszamy.

Tagi: Poznań Biznes

Brak komentarzy

Zostaw komentarz